Účinky Noni:

Dnes už existujú stovky lekárskych štúdií a tisíce svedectiev ľudí, ktorí užívali noni džús s priaznivými výsledkami u mnohých chronických chorôb.

Dr. Oz o noni:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_O78xoU6gcI


Účinky: Obsahuje prírodný mangán, ktorý chráni bunky pred oxidačným poškodením, pomáha udržiavať zdravé kosti a prispieva k normálnej energetickej hladine a vyrovnáva metabolizmus tela, umožňuje telu vydávať viacej energie pri extrémnej záťaži, harmonizácia celého organizmu, detoxikácia a regenerácia organizmu, blahodárne ovplyvnenie obranyschopnosti organizmu, harmonizácia hormonálneho a nervového systému, zníženie stresu, zlepšenie zažívania, pozitívne ovplyvnenie dýchacieho systému. Dnes už existujú stovky lekárskych štúdií a tisíce svedectiev ľudí, ktorí užívali noni džús s priaznivými výsledkami u mnohých chronických chorôb. Noni obsahuje viac ako 200 prírodných látok, ktoré v tele pracujú synergicky a na bunkovej úrovni, je silný antioxidant.

Imunitný systém
Tahitian Noni JuiceTM podporuje imunitný systém, ktorý posilňuje prirodzenú schopnosť bojovať proti chorobám a infekciám.

Obehový systém, tkanivá a bunky
Tahitian Noni Juice
JuiceTM je vynikajúci antioxidant, ktorý pomáha telu zbaviť sa škodlivých voľných radikálov a tým zvyšuje hladinu energie.

Tráviaci systém
Tahitian Noni Juice
JuiceTM podporuje správne trávenie, čo znamená, absorbovať viac živín na bunkovej úrovni.

Metabolický systém
Tahitian Noni Juice
JuiceTM urýchľuje metabolizmus, čo Vám umožní užívať si zvýšenú energiu a vitalitu.

Koža a vlasy
Vzhľadom k tomu, Tahitian Noni Juice
JuiceTM je dobrý pre mnoho systémov v tele, pomáha, aby vaše vlasy mali zdravý lesk a umožňuje vašej pleti žiariť.

Ďalšie výhody, ktoré si môžete všimnúť, je rozšírená duševná jasnosť, väčšia schopnosť sústredenia sa a väčší fyzický výkon.

-

-

-

-

Do obchodu