Dávkovanie:

- supermodelka Miranda Kerr a Tahitian Noni JuiceTM

Každý človek je iný, každý systém metabolizmu reaguje inak. Dopyt po proteíne je v každom z nás iný a veľmi závisí na mnohých faktoroch, ako je zdravotný stav, vek, výška, hmotnosť, životný štýl, výživa

Dávkovanie je individuálne. Užívanie by malo byť dlhodobé, aspoň 3 mesiace. Nedostatočné účinky sú spôsobené malými dávkami alebo krátkodobým užívaním.

Najlepšie výsledky boli dosiahnuté pri dávkovaní:

3x denne po 20 ml nalačno 30 min. pred jedlom, alebo hodinu po jedle

užívať Tahitian Noni nepretržite, bez vynechania dávky po dobu min. 3 mesiacov.

 

Pacienti, v závislosti od závažnosti ochorenia by mali piť Tahitian Noni JuiceTM trikrát denne: ráno, na obed a večer, a minimálna jednorazová dávka 30 ml môže byť zvýšená na 60 ml.

Do obchodu

Upozornenie:

Tahitian Noni džús je možné uchovávať otvorené až 60 dní v chladničke. Sediment (zákal) je prirodzeným javom. Pred každým použitím je vhodné džús pretrepať. Ak zužitkujete Tahitian Noni v priebehu jedného mesiaca, môžete ho skladovať aj pri izbovej teplote.

Tahitian Noni Juice Original je jediným nápojom na trhu s noni, ktorý môžu užívať tehotné a dojčacie ženy, deti do 3 rokov vrátane kojencov. Meexistuje žiadna maximálna denná dávka. S nápojom Tahitian Noni Juice original nie je možné predávkovať sa.