Športovci:

Krvný cukor (Blood Sugar)

Šťava z noni stimuluje činnosť pankreasu. Štúdia podľa Afa K. Palu pre "Fourth International Conference on Aromatic and Medicinal Plants from French Overseas Regions: Tahiti" preukazuje schopnosť Noni džúsu, že zníži dobu na zotavenie športovcov tým, že udržuje vhodnú hladinu krvného cukru v ich krvi. Za normálnych okolností v priebehu cvičenia, je cukor uvoľňovaný z krvi a prenáša sa do pracujúcich svalov na tvorbu energie, čo môže spôsobiť hypoglykémiu, ale pri použití Tahitian Noni Juice bolo preukázané, že tento efekt nenastáva a riziko hypoglykémie sa minimalizuje.

Energia

Výzkumy preukázali, že použitie Noni Juice pôsobí ako energetický booster. Tento efekt je dosiahnutý stimuláciou nadobličiek.  V štúdii uverejnenej v časopise "Phytotherapy Research Journal," sa uvádza,  že pitie Noni džúsu dosahuje významné zvýšenie energetickej hladiny, rovnako ako vytrvalosť a celkovú fyzickú výkonnosť.

 

Holly and Mike Semanoff

Holly a Mike vedia, ako je dôležité byť fyzicky fit. V ich aktívnom životnom štýle, je dôležité tlačiť sa do limitu, a niekedy aj za jeho hranice. Vravia: "V životnom štýle, ako je náš, nemôžete si dovoliť stratiť sústredenie na úlohu, ktorú máme na dosah ruky. Váš čas obnovy, regenerácie a duševnej pohody musia byť veľmi v súlade. Tahitian Noni JuiceTM dramaticky znižuje čas zotavenia sa z tréningu a urýchľuje celkovú regeneráciu organizmu. Šťava nám dáva tiež potrebné živiny pre telo a dušu, potrebné k udržaniu nášho životného štýlu. "

 

Arlid Royseth
Arild Royseth a jeho tím vyhral v roku 2002 majstrovstvá sveta v streľbe. Royseth je pevne presvedčený, že talent, tvrdá práca a Tahitian Noni Juice
TM bola víťazná kombinácia pre jeho ​​tím.

Brooke Niles
Tahitian Noni Juice
TM mi pomohol v turnajovom AVP, zohráva osobitnú úlohu v mojej príprave.

Chauncey Billups

- video tu: https://www.empowernetwork.com/smtmdownunder/blog/chauncey-billups-drinks-noni-for-best-performance/

Bruce Taylor
Bruce Taylor je jedným z najviac konkurencieschopných a dominantných športovcov Austrálie, ktorá je krajina Surf Life Saving pohybu. On je austrálsky šampión, drží rekord pre najviac titulov výhier Queensland.

Alex Reid
Alex sa stal profesionálnym zápasníkom v roku 1998. Neskôr sa profesne rozvíjal v komplexe bojových umení, ktoré obsahujú box, thajský box, Jiu-Jitsu a zápas. Získal mnoho ocenení. Alex si je istý, že sa mu to podarilo predovšetkým vďaka priaznivým vlastnostiam šťavy Tahitian Noni
TM.

Isa Phillips (olympionik, 400m cez prekážky)

"Od tej doby, čo som začal piť tento neuveriteľný výrobok, som zažil významné výsledky v mojom športovom výkone, udržanie zdravia a celkový výborný stav."

Erin Thorn (WNBA, basketbalová hráčka)

"Tahitian Noni Juice som použila mimo tréningovú sezónu a zistila som, že moje telo sa rýchlo a pružne  zregenerovalo, stav mojich svalov sa zlepšil drasticky. Tiež registrujem veľké zlepšenie v mojom kardiovaskulárnom systéme, príliv energie. S pomocou Tahitian Noni Juice som teraz v najlepšej forme svojho života. "

Ian Adamson (7-násobný majster sveta - Adventure Racer)

"Niet pochýb o tom, že Morinda Max mi pomáha udržať vysokú úroveň odbornej prípravy a pretekanie v prostredí a podmienkach, ktoré mimoriadne extrémne. Tento produkt je nevyhnutnou súčasťou môjho jedálnička a udržuje moje telo počas náročnej súťaže a života."

Nash Jocic (16-time World Body Building Champion)

"Len za tri týždne Noni Max dal do generálnej pohody moje telo, môj stav sa celkovo výrazne zlepšil. Tento produkt sa stal mojím číslom jedna kvôli jeho antioxidantom a jeho fenomenálnemu vplyvu na organizmus. Pijem 50ml ráno a popoludní. "

Chris Scott (2-násobný držiteľ zlatej medaily - Dráhová cyklistika, paralympijské hry)

"Môžem Vás ubezpečiť, že mám Noni Max pripravený na každú súťaž. Morinda Noni MAX je nevyhnutnou súčasťou mojej stratégie a zdravia. Noni Max pijem každý deň ako súčasť môjho tréningu a životného štýlu. Z vlastnej skúsenosti viem, že pomáha môjmu telu vykonávať extrémne výkony v celom svojom rozsahu. "

Do obchodu              hore-späť