Celebrity a Noni:

Miranda Kerr: Nádherná s Noni

Miranda Kerr, austrálska supermodelkaautorka knihy "Poklad sám sebe" ("vážiť si sám seba" ED), manželka herca Orlanda Blooma má miesto pre malé zelené plody, ktoré hrajú veľmi zvláštnu úlohu v ich životeUž ako dieťa Miranda pila pravidelne šťavy z Noni, čo ju naučila jej babička. Miranda užíva nápoj z Noni dodnes.

Miranda Kerr pije nápoj Tahitian Noni JuiceTM, aby vyzerala a cítila sa čo najlepšie po celý deň. Vysvetľuje: "Tahitian Noni JuiceTM je moje číslo jedna pre zdravie a tajomstvo krásy. Tahitian Noni Juice pijem pravidelne už od mojich štrnástich rokov, hlavne keď mám dlhý deň pred sebouje to jedna vec, bez ktorej nedokážem žiť. "

- Viac na: https://www.flickriver.com/photos/edgrant/2460399928/

Miranda má niekoľkoročné skúsenosti a z nich získané vnútorné presvedčenie o pôsobení Tahitian Noni ovocia. Na základe užívania viac ako desať rokov ho vidí ako dôležitú súčasť jej stravy.

Sme veľmi potešení a hrdí, že máme Mirandu ako obhajcu a veľvyslanca pre Noni. Medzi mnohými inými ľuďmi sveta, počnúc našimi zamestnancami vo viac ako 35 krajinách sveta a ich rodín.

 

Do obchodu              hore-späť